Contact - Outdoor Gelderland

Contact

Contact

POST- FACTUURADRES
Outdoor Gelderland Topsport BV
Van Heutszlaan 3, 6821 KB ARNHEM 
E: info@outdoorgelderland.nl
T: 0031 (0)26 848 82 01

BEZOEKADRES

Van Heutszlaan 1a. 6821 KB ARNHEM

LOCATIE EVENEMENT
Paardensportcentrum Lichtenvoorde
Weijenborgerdijk 34
7134 NK VRAGENDER

Klik hier voor een routebeschrijving.

Een vast en vertrouwd team draagt zorg voor de organisatie van Outdoor Gelderland. Outdoor Gelderland is een internationaal paardensportevenement waar topsport, breedtesport, aangepaste sport,  paardensportliefhebbers en het bedrijfsleven samenkomen.

Organisatie Outdoor Gelderland

Eric Morssinkhof 
Nory Morssinkhof 
Mariska van Groningen 
Edwin van Groningen 

Sponsoring & Acquisitie

Mariska van Groningenmariska@outdoorgelderland.nl
 0031(0)26 8488201

Sport & Programma

Annemijn Gaalmansport@outdoorgelderland.nl
 0031(0)640396344

Sponsorbegeleiding

Denice Snijdersinfo@outdoorgelderland.nl
 0031(0)623804055

Medewerkers

Mandy Hendriksmedewerkers@outdoorgelderland.nl

Facilitair

V2 Facilityinfo@v2-facility.nl

Pers & Publiciteit

Wendy Scholteninfo@wendyscholten.nl
 0031(0)615346729