Organisatie - Outdoor Gelderland

Organisatie

Organisatie

POSTADRES
Outdoor Gelderland
Postbus 1079
6801 BB Arnhem
E: info@outdoorgelderland.nl
T: 0031(0)26 848 82 01

 

LOCATIE EVENEMENT
Paardensportcentrum Lichtenvoorde
Weijenborgerdijk 34
7134 NK VRAGENDER

Outdoor Gelderland verhuist naar de nieuwe locatie en gaat plaatsvinden in en rondom de buitenpiste van Paardensportcentrum Licntenvoorde in Vragender. Hier gaat het vaste en vertrouwde team dat verantwoordelijk is voor de organisatie van Outdoor Gelderland verder om van de 16e editie van Outdoor Gelderland een weergaloos succes te maken.

Klik hier voor een routebeschrijving.

Een vast en vertrouwd team draagt zorg voor de organisatie van Outdoor Gelderland. Een internationaal paardensportevenement waar topsport, breedtesport, aangepaste sport,  paardensportliefhebbers en het bedrijfsleven samenkomen. 

Organisatie

Outdoor Gelderland 
Weijenborgerdijk 34 
7134 NK Vragender 
e. info@outdoorgelderland.nl 

Algemeen projectmanagement

Eric Morssinkhof 
Nory Morssinkhof 
Mariska van Groningeninfo@outdoorgelderland.nl
 0031(0)653402865

Sponsoring & Acquisitie

Mariska van Groningeninfo@outdoorgelderland.nl
 0031(0)653402865

Sport & Programma

Annemijn Gaalmansport@outdoorgelderland.nl
 0031(0)640396344

Sponsorbegeleiding

Denice Snijdersinfo@outdoorgelderland.nl
 0031(0)623804055

Medewerkers

Mandy Hendriksmedewerkers@outdoorgelderland.nl

Facilitair

V2 Facilityinfo@v2-facility.nl

Pers & Publiciteit

Wendy Scholteninfo@wendyscholten.nl
 0031(0)615346729