Organisatie - Outdoor Gelderland

Organisatie

Organisatie

Een vast en vertrouwd team draagt zorg voor de organisatie van Outdoor Gelderland. Een internationaal paardensportevenement waar topsport, breedtesport, aangepaste sport,  paardensportliefhebbers en het bedrijfsleven samenkomen op Nationaal Sportcentrum Papendal.

Bestuur Stichting Outdoor Gelderland

De heer T. Driessen (voorzitter)
Dhr. P. Sanders
Dhr. M. Nieuwenhuis
Dhr. L.A.M. Teunissen

 

Organisatie Outdoor Gelderland

Mariska Gerritsmariska@outdoorgelderland.nl+31653402865

Sport & Programma

Annemijn Gaalmansport@outdoorgelderland.nl+31640396344
Annemiek van der Vormsport@outdoorgelderland.nl+31628574561

Pers en Publiciteit

Wendy Scholteninfo@wendyscholten.nl+31615346729

Facilitair

Walter Makkerfacilitair@outdoorgelderland.nl+31648331431

Projectondersteuning

Emma van Zeijlmedewerkers@outdoorgelderland.nl+31683990565
Nikki Jantzeninfo@outdoorgelderland.nl+31641406336
Marieke Gerritskaartverkoop@outdoorgelderland.nl+31629624812