Side Events - Outdoor Gelderland

Side Events

Programma

Wedstrijdlocatie

Nationaal Sportcentrum Papendal
Papendallaan 9
6816 VD Arnhem

Meer informatie

info@outdoorgelderland.nl
0031(0)26 848 82 01


Woensdag - 3 juli

08:00 AtmR Kantoorverandering & Van Santvoort Makelaars prijs
  Pony Final, national jumping L D/E
following Van Bruxvoort Horsetrucks & Verweij Veehandel B.V. prijs
  Pony Final, national jumping M D/E
following Meer Accountants & Pluimvee bedrijf Haanschoten prijs
  Pony Final, national jumping Z D/E
following Zilveren Schor Developments B.V. & Antonio Shining Places Arnhem B.V. prijs
  Pony Final, national jumping ZZ D/E
16.00 Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee
  Final, national jumping 1.30m with jump-off
18.45 Deco Center & Impact Personeel prijs
  Pony Final, national dressage M1 D/E
18.45 Dries & Co Schuitgraaf & Rodi Vastgoed B.V. prijs
  Pony Final, national dressage M2 D/E
20.15 Bakkerij Holleman & Anemone Horsetrucks prijs
  Pony Final, national dressage Z1 D/E
20.15 Friso Woudstra Architecten BNA B.V. prijs
  Pony Final, national dressage Z2 D/E

Donderdag - 4 juli

8:00 Outdoor Gelderland Prijs
  int. jumping CSI1*, big tour, 1.30m two phases special
11.15 Anemone Horsetrucks Prijs
  int. jumping CSI1*, small tour, 1.25m two phases special
14.30 Hendriks Hoveniers Prijs
  int. jumping CSI3*, small tour, 1.35m two phases special
19.30 Hotel Papendal Prijs
  int. jumping CSI3*, big tour, 1.45m against the clock (qualification GP)

Vrijdag - 5 juli

8:00 Outdoor Gelderland Prijs
  int. jumping CSI1*, small tour, 1.25m against the clock
11.00 Eisma Horsemedia Prijs
  int. jumping CSI1*, big tour, 1.35m against the clock
14.00 CCV Prijs
  int. jumping CSI3*, medium tour, 1.40m against the clock
17.15 Stoeterij Sterrehof Prijs
  int. jumping CSI3*, big tour, 1.50m with jump-off (LR + qualification GP)
20.30 Masters presented by Mobeazy
  Master Jumping

Zaterdag - 6 juli

8:00 Harry's Horse Prijs
  int. jumping CSI1*, small tour, 1.30m 2 phases special
11.50 Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee
  Final, national jumping 1.10m with jump-off
14.15 BKC Prijs
  int. jumping CSI3*, final, medium tour, 1.45m with jump-off (LR)
19:00

Anemone Horsetrucks Dressage Night

Anemone Horse Trucks Dressage Night
Zo vader,zo moeder,zo zoon, zo dochter!
Met onder andere:
Jong geleerd is oud gedaan!!! 
Parade Soso Bixie vakantiepret
Presentatie Imposantos, by Bart Veeze
Op weg naar het WK jonge paarden! 
Emmelie Scholtens en Marieke van der Putten 
Deze fantastische GrandPrix amazones geven een acte de préséance met 2 spectaculaire dressuurhengsten!  
Clinic Anky van Grunsven
Homage aan Painted Black
Presentatie Kirsten Brouwer en Ghandi
Presentatie Ferguson, by Bart Veeze 
Spectaculaire show Geatan Bocklandt 
Van klassieke rijkunst tot GrandPrix met neckrope 
Edward Gal en Hans Peter Minderhoud 
Elite Veiling Borculo 
Veiling van een vijftal zeer exclusieve dressuurveulens
We are Family 
3 teams battelen en rijden een Pas de Deux op muziek! 
Zoals u van ons gewend bent worden de teams op een ludieke wijze aan u  gepresenteerd in de komende weken

Zondag- 7 juli

8:00 Gemeente Arnhem Prijs
  int. jumping CSI3*, consolation class, 1.40 against the clock
following Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee
  Final, national jumping 1.20m with jump-off
11.45 De Havikerwaard Prijs
  int. jumping CSI1*, big tour GP, 1.40m with jump-off
15:15 Grote Prijs van de Provincie Gelderland presented by Söcieteit Gelre
  int. jumping CSI3*, Grand Prix 1.55m with jump-off (LR)

Bixie zaterdag 6 en zondag 7 juli