Organisatie

Organisatie

De dagelijkse organisatie van het internationale paardensportevenement Outdoor Gelderland is in handen van organisatiebureau EQ International. Samen met het bestuur van Stichting Outdoor Gelderland wordt er elk jaar weer geprobeerd een aantrekkelijk evenement te organiseren waar business en vrijetijd samen kunnen komen.

Directie

Mariska Gerritsmariska@eqi.nl 0031(0)653402865
Nataly van Eykelnataly@eqi.nl 0031(0)650280617

 

Sponsoring & Acquisitie

Mariska Gerritsmariska@eqi.nl
Kirsten de Ruijtkirsten@eqi.nl

 

Sport & Programma

Nataly van Eykelnataly@eqi.nl
Annemijn Gaalmanannemijn@eqi.nl
Lisanne van Batavialisanne@eqi.nl

 

Financiën

Linda Maillylinda@eqi.nl

 

Facilitair

Wivaldi, Walter Makkerwalter@eqi.nl

 

Pers

Wendy Scholten

info@wendyscholten.nl