Programma

Programma

Wedstrijdlocatie

 

Nationaal Sportcentrum Papendal
Papendallaan 9
6816 VD Arnhem

 

Meer informatie

 

info@outdoorgelderland.nl
+31 (0) 342 440100


Woensdag - 28 juni

 

 Friso Woudstra Architecten BNA BV Outdoor Gelderland Trofee Pony's Springen
09:00Grand Café Rest de Verleiding en Gelredome BV Prijs
 finale categorie D-E klasse L
11:00Deco Center en Hermsen Makelaars Prijs
 finale categorie D-E klasse M
13:00Bakkerij Holleman BV en van der Oord verzekeringen Prijs
 finale categorie D-E klasse Z
14:45Antonio Shining Places en AtmR Kantoorverandering Prijs
 finale categorie D-E klasse ZZ
16:15Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee 
 finale landelijk springen klasse Z met barrage
 Friso Woudstra Architecten BNA BV Outdoor Gelderland Trofee Pony's Dressuur
18:45Hapro BV en Pluimveebedrijf Haanschoten Prijs
 finale categorie D-E klasse M1
 18:45Sumedia en Van Bruxvoort Horsetrucks Prijs
 finale categorie D-E klasse M2
20:15Andros Mannenkliniek en GLD Grafimedia Prijs
 finale categorie D-E klasse Z1
 20:15AH Elst, Arnhem Schuytgraaf en Zilver Schor Developments BV Prijs
 finale categorie D-E klasse Z2


Donderdag - 29 juni

08:00

Jumping Schröder Tubbergen Prijs

 

int. springen CSI-1*, small tour, 1.20m twee fasen speciaal

09:50

Jumping de Achterhoek Prijs

 

int. springen CSI-1*, big tour, 1.30m direct op tijd

12:45

Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee

 

finale landelijk springen klasse M met barrage

14:35

Poorters prijs

 

int. springen CSI-3*, small tour, 1.35m twee fasen speciaal

18:00

Anemone Horse Trucks prijs

 

int. springen CSI-3*, medium tour, 1.40m direct op tijd


Vrijdag - 30 juni

 08:30

Veulenveiling Prinsjesdag Prijs

 

int. springen CSI-1*, small tour, 1.20m direct op tijd

 10:00

Anemone Horse Trucks Prijs

 

int. springen CSI-1*, big tour, 1.30m twee fasen

 13:15

Neptunus Prijs

 

int. springen CSI-3*, medium tour, 1.40m twee fasen

 16:40

CCV Prijs

 

int. springen CSI-3*, big tour, 1.50m met barrage (LR)

 20:30

Stoeterij Sterrehof Six Bar

 

showrubriek

 

Feestavond


Zaterdag - 1 juli

07:50

CSI Ommen Prijs

 

int. springen CSI-3*, small tour, 1.35m direct op tijd

 09:55

Eisma Horsemedia Prijs

 

int. springen CSI-1*, finale small tour, 1.25m met barrage

12:20

Hotel Papendal Prijs

 

int. springen CSI-1*, finale big tour, 1.30m met barrage

15:35

BKC Prijs

 

int. springen CSI-3*, finale medium tour, 1.45m met barrage (LR)

19:30

GLOCK'S MidSummer Dressage Night

 

Feestavond

GLOCK'S MIDSUMMER DRESSAGE NIGHT

19.30 uur Opening van de avond 
   
aansl. clinic Rien van der Schaft en winnaars Jeugddag Outdoor Gelderland
   
aansl. clinic Patrik Kittel
   
20.20 uur kür op muziek team Adelinde Cornelissen & Gert van den Hof
   
aansl. Tuigpaardenshow
   
20.45 uur kür op muziek team Mara de Vries & Doron Kuipers
   
aansl. aandacht voor de DVB Foundation 
   
21.20 uur kür op muziek team Nicole Werner & Ben Schröder
   
aansl. kür op muziek team Anky van Grunsven & Piet Raijmakers Jr.
   
aansl.  clinic GLOCK 


Zondag - 2 juli

08:30

Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee

 

finale landelijk springen klasse L met barrage

10:30

Gemeente Arnhem Prijs

 

int. springen CSI-3*, finale small tour, 1,35m met barrage

15:00

Grote Prijs van de Provincie Gelderland presented by Söcieteit Gelre (LR)

 

int. springen CSI-3*, Grand Prix 1.55m met barrage


Click HERE for the English version