Programma

Programma

Wedstrijdlocatie

 

Nationaal Sportcentrum Papendal
Papendallaan 9
6816 VD Arnhem

 

Meer informatie

 

info@outdoorgelderland.nl
+31 (0) 342 440100


Woensdag - 28 juni

 

 Friso Woudstra Architecten BNA BV Outdoor Gelderland Trofee Pony's Springen
09:00Grand Café Rest de Verleiding en Gelredome BV Prijs
 finale categorie D-E klasse L
11:00Deco Center en Hermsen Makelaars Prijs
 finale categorie D-E klasse M
13:00Bakkerij Holleman BV en van der Oord verzekeringen Prijs
 finale categorie D-E klasse Z
14:45Antonio Shining Places en AtmR Kantoorverandering Prijs
 finale categorie D-E klasse ZZ
16:15Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee 
 finale landelijk springen klasse Z met barrage
 Friso Woudstra Architecten BNA BV Outdoor Gelderland Trofee Pony's Dressuur
18:45Hapro BV en Pluimveebedrijf Haanschoten Prijs
 finale categorie D-E klasse M1
 Sumedia en Van Bruxvoort Horsetrucks Prijs
 finale categorie D-E klasse M2
20:15Andros Mannenkliniek en GLD Grafimedia Prijs
 finale categorie D-E klasse Z1
 AH Elst, Arnhem Schuytgraaf en Zilver Schor Developments BV Prijs
 finale categorie D-E klasse Z2


Donderdag - 29 juni

08:00Internationaal springen CSI1*
small tour, 1.20m twee fasen speciaal
Internationaal springen CSI1*
big tour, 1.30m direct op tijd
13:00Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee
finale landelijk springen klasse M met barrage
Poorters prijs
int. springen CSI-3*, small tour, 1.35m twee fasen speciaal
18:15Anemone Horse Trucks prijs
int. springen CSI-3*, medium tour, 1.40m direct op tijd


Vrijdag - 30 juni

08:30Internationaal springen CSI1*
small tour, 1.20m direct op tijd
Anemone Horse Trucks Prijs
int. springen CSI-1*, big tour, 1.30m twee fasen
13:30Neptunus Prijs
int. springen CSI-3*, medium tour, 1.40m twee fasen
show

17:00

 

 

20:15

CCV Prijs
int. springen CSI-3*, big tour, 1.50m met barrage (LR)
Stoeterij Sterrehof Six Bar
showrubriek
Feestavond


Zaterdag - 1 juli

08:00Internationaal springen CSI3*
small tour, 1.35m direct op tijd
Internationaal springen CSI1*
finale small tour, 1.25m met barrage
13:00Hotel Papendal Prijs
int. springen CSI-1*, finale big tour, 1.30m met barrage
BKC Prijs
int. springen CSI-3*, finale medium tour, 1.45m met barrage (LR)
Kindermiddag
finale medium tour, 1.45m met barrage
19:30GLOCK MidSummer Dressage Night
Feestavond


Zondag - 2 juli

08:30

 

 

10:30

Stoeterij Sterrehof Outdoor Gelderland Trofee
finale landelijk springen klasse L met barrage
Gemeente Arnhem Prijs
int. springen CSI-3*, finale small tour, 1,35m met barrage
 15:00 Grote Prijs van de Provincie Gelderland presented by Söcieteit Gelre (LR)
 int. springen CSI-3*, Grand Prix 1.55m met barrage
 


Click HERE for the English version